Audi, Q7

Gdzie znajdują się bezpieczniki Audi Q7

Jest kilka lokalizacji na przekaźniki i bezpieczniki Audi Q7. Oprócz skrzynki z bezpiecznikami pod maską są jeszcze trzy tablice wewnątrz pojazdu. Sprawdzenie przepalonych bezpieczników jest zawsze jednym z pierwszych kroków przy diagnostyce usterki układu elektronicznego.

Potrzebne narzędzia

  • Plastikowa łopatka do podważania elementów plastikowych.

Ostrzeżenie!

Przeprowadzenie tej modyfikacji w niewłaściwy sposób może spowodować trwałe uszkodzenie samochodu, a nawet jego unieruchomienie.
Wykonujesz tę modyfikacje na własne ryzyko!
Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za uszkodzenia samochodu i jego elementów.

Bezpieczniki Audi Q7 – lokalizacje

  1. Na podszybiu, po stronie kierowcy. Konieczne jest otwarcie maski i otwarcie plastikowej osłony oraz zdjęcie hermetycznej pokrywy.
  2. Pod deską rozdzielczą, po stronie kierowcy. Konieczne jest podważenie plastikowej osłony zamocowanej na trzech spinkach.
  3. Pod deską rozdzielczą, po stronie pasażera. Konieczne jest podważenie plastikowej osłony zamocowanej na trzech spinkach.
  4. W bagażniku, po prawej stronie. Konieczne jest podważenie elementu tapicerki zamocowanego na czterech spinkach.

2 komentarze do “Gdzie znajdują się bezpieczniki Audi Q7

  • Bardzo przydałby się opis bezpieczników. O ile te po bokach deski rozdzielczej są opisane na deklach, to te pod maską nie mają takiego opisu, przynajmniej u mnie.
    Spędziłem wiele godzin szukając tego na necie, ale bez skutku. Tak trafiłem na tą stronę, notabene znalazłem na niej parę fajnych rzeczy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *